هدف من از تاسیس آوینه ،

فراهم کردن محیطی امن بوده برای زنان میهن خودم ؛ جایگاهی که هم امن باشه هم پر از رشد و آگاهی … جایی که آدم ها بوی صمیمیت و احترام و فاصله گرفتن از من کوچیک خودشون رو با همدیگه تمرین کنند.

چشم انداز آوینه

چشم انداز آوینه اینه که تمام انسان های دنیا با ما یعنی آینه ی حقیقت دیدار کنن و اوج بگیرن . ما با کاربردی کردن علم روان شناسی و نظریه های معتبر و به روزش در دنیا ، تلاش می کنیم تا آوینه ای ها بعد از آشنایی با حقیقت رفتارها و شخصیت خودشون ، بتونن تغییراتی واقعی و اساسی در خودشون مشاهده کنن…

آوینه به شما نشون میده عزت نفس هیچ تعریفی نداره بجز تجربه کردن تغییرات خودت نسبت به کسی که قبلا” بودی و ازش عبور کردی در حقیقت آوینه مجموعه ای هست که کمک می کند هر کی در هر جایی از طریق آموزشهای ساده ، علمی و موثر بتونه زندگی کردن واقعی رو یاد بگیره و از خودش یه آینه ی درخشان و خوشبخت بسازه .

ما می خواهیم اجتماعی جهانی از انسانهایی با انرژی درخشان بسازیم . وقتی من آوینه باشم و تو هم باشی ، دنیا جای زیبایی برای زندگی و البته نور پاشی به همدیگه می شه .مگه نه ؟

آوینه ای که باشی فقط یه دغدغه خواهی داشت : آیا امروز با وجود همه ی سختی های ظاهری ، والاترین من ممکن خودم رو به هستی هدیه کردم ؟

در این وب سایت دوره ها ، محصولات و مباحث کاربردی وابسته آموزشهای رایگان و بی نهایت ارزشمند رو هدیه می کنیم به کسانی که برای کسانی که برای آدرس خوشبختی شون دست دراز می کنن … چشم انداز آوینه اینه نذاره هیچ انسانی بی آدرس بره دنبال خوشبختی ش … به آوینه که نزدیک باشی نمی توانی به کمتر از چیزی که لیاقتش رو داری قانع باشی یا عادت کنی … آینه ، والاترین من ممکن هر انسان رو بهش نشون میده . از آوینه بپرس نام نجات دهنده ات رو … و اما ، من .