کتاب های خانوم دکتر

Books of Dr. Bita Hosseini 
Specialist
Doctorate
Genera

کتاب زمینه زوج درمانی

این کتاب از مشکلات شخصی هر فرد در رابطه عاشقانه شروع کرده ، سراغ اهمیت درمان دونفره ی زوج ها در اطاق درمان رفته و بعد نظریه های زوج درمانی و خانواده درمانی اثر بخش رو به تفکیک شرح داده.

کتاب به جشن رسیده ها (جلد اول)

در این اثر تصنیفی ، ریشه کوچولوی افسرده ای که زیر خاک سیاه قصد خود کشی داره با عبور از سختی ها ، به درک معنای واقعی زندگی میرسه و یک جنگل از درختان ریشه نقره ای پرورش میده. بعد از هرفصل حقه ، تفسیر روانشناخت اون بخش هم امده

کتاب دنیای پس از آسیب (جلد اول)

جلد اول کتاب ، مفهوم ضربه ها روانی (تروما) رو شرح داده. مثل کودکی سخت ، طلاق،ورشکستگی،خیانت، تجاوز و بیماری.
این کتاب با مراقبه نشون میده که این آسیب ها دقیقا چه واکنشهای فکری ، احساسی و رفتاری اشتباه رو درشخص ایجاد میکنه. 

کتاب تیپ شناسی های شخصیت

این نوشته به حدود بیست نظریه تیپ شناسی پرداخته و در آخر تمام این نظریه ها رو کنار همدیگه تفسیر کرده. نظریه های یونگ ، اینگرام…

کتاب رمزگشایی

روان‌درماني با هدف كشف، برجسته‌سازي و سپس اصلاح پويه‌هاي ناهنجار روان آدمي، با نفس زندگي همكار است: طبيعت از طريق در معرض قرار دادن انسان با دشواري‌ها او را قدرتمند مي‌سازد و روان‌درماني نيز به واسطه مواجهه دادن درمانجو با بدكاركردي‌هاي ذهنش وي را به خودكنترلي بيشتري مجهز مي‌كند.

کتاب زوج درمانی هیجان مدار

جایگاه هیجان در میان عناصر شکل دهنده ی شخصیت، با مقامی که ناهشیار در بین سطوح آگاهی ذهندارد قابل قیاس است؛ چرا که هر دو مقوله به شیوه ای قطعی و قدرتمند رفتار فرد را در اختیار گرفته و آ« را جهت می دهند.

کتاب مبانی شخصیت

کتابی که در دست دارید ضمن اشاره به تعاریفی شفاف و متمایز کننده درباره شخصیت های روانپزشکی به شرح رابطه میان روان درمانی با شخصیت شناسی می پردازد.