کتاب زمینه زوج درمانی

این کتاب از مشکلات شخصی هر فرد در رابطه عاشقانه شروع کرده ، سراغ اهمیت درمان دونفره ی زوج ها در اطاق درمان رفته و بعد نظریه های زوج درمانی و خانواده درمانی اثر بخش رو به تفکیک شرح داده.

ناموجود

کتاب به جشن رسیده ها

در این اثر تصنیفی ، ریشه کوچولوی افسرده ای که زیر خاک سیاه قصد خود کشی داره با عبور از سختی ها ، به درک معنای واقعی زندگی میرسه و یک جنگل از درختان ریشه نقره ای پرورش میده. بعد از هرفصل حقه ، تفسیر روانشناخت اون بخش هم امده

کتاب دنیای پس از آسیب

جلد اول کتاب ، مفهوم ضربه ها روانی (تروما) رو شرح داده. مثل کودکی سخت ، طلاق،ورشکستگی،خیانت، تجاوز و بیماری.
این کتاب با مراقبه نشون میده که این آسیب ها دقیقا چه واکنشهای فکری ، احساسی و رفتاری اشتباه رو درشخص ایجاد میکنه. 

کتاب تیپ شناسی های شخصیت

این نوشته به حدود بیست نظریه تیپ شناسی پرداخته و در آخر تمام این نظریه ها رو کنار همدیگه تفسیر کرده. نظریه های یونگ ، اینگرام…

ناموجود

کتاب رمزگشایی

روان‌درماني با هدف كشف، برجسته‌سازي و سپس اصلاح پويه‌هاي ناهنجار روان آدمي، با نفس زندگي همكار است: طبيعت از طريق در معرض قرار دادن انسان با دشواري‌ها او را قدرتمند مي‌سازد و روان‌درماني نيز به واسطه مواجهه دادن درمانجو با بدكاركردي‌هاي ذهنش وي را به خودكنترلي بيشتري مجهز مي‌كند.

ناموجود

کتاب زوج درمانی هیجان مدار

جایگاه هیجان در میان عناصر شکل دهنده ی شخصیت، با مقامی که ناهشیار در بین سطوح آگاهی ذهندارد قابل قیاس است؛ چرا که هر دو مقوله به شیوه ای قطعی و قدرتمند رفتار فرد را در اختیار گرفته و آ« را جهت می دهند.

ناموجود

کتاب مبانی شخصیت

کتابی که در دست دارید ضمن اشاره به تعاریفی شفاف و متمایز کننده درباره شخصیت های روانپزشکی به شرح رابطه میان روان درمانی با شخصیت شناسی می پردازد.

ناموجود

موردپژوهي

ساختار كتاب طوري تنظيم شده كه خواننده مي‌تواند نحوه‌ي كار از طريق ديدگاه‌هاي گوناگون با يك مرجع ثابت را به نظاره بنشيند، مراجعي با نام روت والتون كه در سرتاسر كتاب به بررسي مسائلش خواهيم پرداخت.

ناموجود